Бутусов просить СБУ перевірити Савченко після "московського вояжу"

Журналіст Юрій Бутусов вважає, що СБУ має перевірити нардепа Надію Савченко після її поїздки до Москви, прояснивши усі її обставини
Depo.Влада
26 жовтня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Навіщо Савченко поїхала в Москву, звідки її так важко визволяли шляхом обміну на двох російських спецназівців? Навіщо вона робить дивні суперечливі заяви? Надія насправді завжди любила діяти в розріз. Врозріз чого завгодно - будь-якого існуючого порядку. На війні це зробило її героїнею. Зараз є тільки одне питання, яке під час війни важливо розуміти - а чому російські прикордонники її пропустили на Росію? Хто на Росії дав команду і чому?", - пише Бутусов.

На його думку, російське керівництво могло дати гарантії безпеки Савченко.

"Факт вільного проїзду на Росію народного депутата, яка перебувала під судом, означає, що їй хтось дав гарантії безпеки, і хтось забезпечив її безперешкодний допуск. І цим "хтось" може бути тільки ворог України. І якщо для Надії Савченко хоч щось значить громадську думку і повагу співвітчизників, то вона повинна сказати, за яких обставин стався її візит до Москви, чи вела вона з кимось переговори, хто забезпечив їй проїзд. І ця інформація, враховуючи схильність депутата до "вигадок", повинна бути перевірена Службою безпеки України", - додав журналіст.

Нагадаємо, сьогодні нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко прибула до Москви на розгляд апеляції на вирок політв'язням Миколі Карпюку і Станіславу Клиху, незаконно утримуваним на Росії.

Згодом Савченко пояснила українцям свій візит до Москви. 

На Росії назвали цей візит звичайним піаром

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада