Брюссель хоче дозволити НАБУ власну "прослушку"

Надання Національному антикорупційному бюро законодавчої можливості самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку у відповідності з міжнародною практикою позитивно позначиться на діяльності відомства
Depo.Влада
16 вересня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив європейський комісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнес Ган журналістам, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На нашу думку, якщо Національне антикорупційне бюро нарешті отримає можливість проведення власними силами прослуховування у відповідності з встановленими міжнародними стандартами – це сприятиме підвищенню рівня незалежності антикорупційних органів", – заявив Ган.

Нагадаємо, 6 липня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький закликав Верховну Раду підтримати законопроект №4812, який дозволить НАБУ самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку.

Він мотивував тим, що це прискорило б слідчий процес щодо ТОП-чиновників для НАБУ й запобігало б "витоку інформації". Для прослуховування депутатів все одно б знадобився дозвіл Верховної Ради, уточнював Холодницький.

 

 

 

 

 

 

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада