Британський мільярдер порадив Україні легалізувати марихуану

Новий уряд має радикально реформувати все, що зараз відбувається в Україні, включаючи політику щодо наркотиків.
Depo.Влада
1 травня 2015 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це заявив член Глобальної комісії з питань наркополітики сер Річард Бренсон під час лекції в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на Інсайдер.


"Новий уряд має радикально реформувати все, що зараз відбувається на Україні. У тому числі і в цьому питанні, щоб ваша наркополітика не була в сто разів гірше, ніж у Росії", - заявив він.

На його думку, через жорстке законодавство та корупцію в Україні "тюремний термін за наркотики отримують бідні люди, які не можуть відкупитися".

"Як з цим розібратися? Потрібно регулювати продаж марихуани. Як це відбувається в багатьох американських штатах: 28 дозволили продаж медичної марихуани, 5 - взагалі її легалізували.

Податок, який ви отримуєте з такого регулювання, може використовуватися для вирішення проблем алкоголізму, тих же наркотиків, на освітню роботу та охорону здоров'я, загалом", - сказав Бренсон.

Він також вважає, що зараз ситуація на Україні виглядає схожою на 1920-1930 роки в США, коли підприємливі люди сколотили статки на "сухому законі" - 99,9% людей, які споживають марихуану, не мають жодних проблем з тим, щоб її дістати.

"Якщо ви регулюєте цей процес, то вам легше розповісти людям, що менш згубно і несе користь. Хай вже краще на цьому заробляє держава, ніж організована злочинність", - вважає Бренсон.