БПП не голосуватиме за візовий режим з Росією

Фракція БПП не підтримуватиме проект постанови Верховної Ради про звернення до Кабміну про припинення дії міжурядової угоди стосовно безвізових поїздок українців до Росії
Depo.Влада
6 жовтня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявив у кулуарах парламенту заступник керівника фракції Олексій Гончаренко, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

"Я розумію емоційність цього кроку, показати щось там Путіну, але Путіну від того ні холодно ні жарко, а мільйонам українців від того може бути дуже боляче. Тому тут треба думати перш за все про українських громадян, а не про те, як отримати якийсь політичний піар", - сказав Гончаренко.

За його словами, у зв'язку з цим фракція вирішила не підтримувати запровадження візового режиму з Росією. 

Він також підкреслив, що в цьому питанні потрібно враховувати й позицію уряду. Зокрема, за його словами, позиція міністра закордонних справ є такою, "що це неправильно робити і ми до цього не підготовлені".  

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада голосуватиме за впровадження візового режиму з Росією.

3 жовтня голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував запровадити візовий режим з Росією. А МЗС поширило заяву про небезпеку відвідування цієї країни українськими громадянами. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада