Бойовики хочуть відмовитися від виборів на Донбасі у жовтні і запропонувати Києву нову дату

Терористичні організації "ЛНР" і "ДНР" мають намір запропонувати Києву провести місцеві вибори на Донбасі 21 лютого 2016 року
Depo.Влада
22 вересня 2015 09:58
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у  розміщеній на сайті бойовиків заявів представника"ЛНР" на переговорах тристоронньої контактної групи Владислава Дейнего, передає depo.ua.

"Республіки Донбасу прорахували дату проведення місцевих виборів на Донбасі - 21 листопад 2016 року", - сказав Дейнего.

Він зазначив, що "ДНР" і "ЛНР" запропонують контактній групі "обгрунтований план-графік термінів виконання політичних пунктів мінських угод". За його словами, відповідні пропозиції будуть зроблені українській стороні в рамках засідання політичної підгрупи.

На думку Дейнего, "план дозволить вирішити проблеми і з внесенням змін до Конституції України, які передбачають закріплення постійного характеру особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей, прийняття закону про місцеві вибори в окремих районах, проведення амністії учасників подій на Донбасі з обох сторін, а також скасування АТО і зняття економічної блокади ".

Нагадаємо, ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький призначив псевдовибори на окупованій Луганщині на 1 листопада.

Раніше в "ДНР" фейковибори призначили на 18 жовтня. Однак світове співтовариство не визнає вибори в терористичних "ЛНР" і "ДНР" законними.

Більше новин по події на Сході України читайте на Донбас.depo.ua.

Мітки: ДНР, вибори