Ложкін пророкує Яценюку ще 4 роки прем'єрства

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк може залишитися на цій посаді до 2019 року
Depo.Влада
3 липня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua
Ложкін пророкує Яценюку ще 4 роки прем
Ложкін пророкує Яценюку ще 4 роки прем'єрства

Про це заявив глава адміністрації президента Борис Ложкін в інтерв'ю "Лівому берегу", передає depo.ua.

Відповідаючи на запитання чи досидить Яценюк, як мінімум, до місцевих виборів, Ложкін відповів: "Сподіваюся, що не тільки до місцевих виборів, а й до наступних парламентських".

Глава адміністрації президента вважає, що для того, щоб країна вийшла з кризи, в якій вона знаходиться, їй необхідна єдність влади.

"Без єдності влади, особливо в існуючій конституційній системі, країна, на мій погляд, вийти з кризи не зможе або ж буде виходити дуже довго і болісно. Відповідно, хто б не був прем'єр-міністром, хто б не був президентом, хто б не був секретарем Радбезу, ці люди повинні знаходити компроміси між собою і діяти, як одна команда", - заявив Ложкін.

За його словами, президент Петро Порошенко зацікавлений, щоб прем'єр-міністр України був ефективним діячем.

"Сьогодні активно критикують уряд, з питання тарифів, а я от вважаю, що Арсеній Петрович запустив одну з ключових реформ, на що раніше ніхто не наважувався. Було очевидно, що для нього це буде електоральна шкода. Але він же на це пішов. Знімаю капелюха перед ним. Це, я вважаю, якраз вчинок державного діяча", - заявив Ложкін.

Крім того, Ложкін висловив думку, що президенту, для того щоб змінити уряд і не руйнувати коаліцію, достатньо "восени поставити прем'єром Турчинова".

Більше новини про український політикум читайте у рубриці "Влада".