Понад 70% кандидатів у патрульну поліцію мають вищу освіту – Згуладзе

Близько 72% киян, які подали заявки на співбесіду і подальше працевлаштування в нову патрульну поліцію Києва, мають вищу освіту
Depo.Влада
2 лютого 2015 19:17
ФОТО: depo.ua
Понад 70% кандидатів у патрульну поліцію мають вищу освіту – Згуладзе
Понад 70% кандидатів у патрульну поліцію мають вищу освіту – Згуладзе

Про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Згуладзе, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

«Я багато разів говорила, що 27 тис. людей зареєструвалися в набір у нову патрульну поліцію Києва. 72% з цих людей мають вищу освіту. Це не дивно для України. Але що дивно, так це те, що 30% і більше мають хорошу і стабільну роботу, і, незважаючи на це, вони готові взяти участь у чомусь невідомому і ризикованому», - сказала Згуладзе.

«При цьому 18% з групи, яка подала заявки і пройшла реєстрацію, це студенти - магістри та студенти - аспіранти. Тому, думаю, що в Києві буде найосвіченіша поліція в світі. 20% з тих, хто подали заявки - це співробітники МВС, це мене дуже радує», - додала Згуладзе.

При цьому вона зазначила, що реформа МВС - це не спроба покарати, це спроба дати другий шанс - і для системи, і для населення.

Крім того, Згуладзе нагадала, що конкурсний набір в патрульну поліцію Києва триватиме до 6 лютого.

Нагадаємо, раніше голова МВС Арсен Аваков заявив, що конкурс на місце співробітника нової патрульної служби МВС у Києві складатиме 10-15 осіб на місце.