Бойовики «ЛНР» показали, як Царьов пустує з дівчатками у бані (18+)

Бойовики опублікували жорсткий компромат на самопроголошеного «главу Новоросії» Олега Царьова: виявляється, він великий любитель жінок, фалоімітаторів і всього американського
Depo.Влада
15 вересня 2014 19:09
ФОТО: depo.ua
Бойовики «ЛНР» показали, як Царьов пустує з дівчатками у бані (18+)
Бойовики «ЛНР» показали, як Царьов пустує з дівчатками у бані (18+)

Про це повідомляється на «офіційному» сайті «ЛНР», передає ДеПо.

За інформацією сайту, фотографії з секретного архіву Царьова були знайдені, коли спецслужби Криму оглянули автомобіль із Дніпропетровська, який перевозив на Чорноморське узбережжя особисті речі родини Царьових.

Серед іншого там виявилися старі плівки і фотографії, які «й пролили світло на тіньове життя» терориста.

На фото видно, як Царьов голяка париться в лазні з різними дівчатами, або лежить напівоголений у ліжку з якоюсь старенькою.

«Найбільш досвідчена партнерка Царьова. Мало того, що цей кобель перет...хав свиноферму, два хлібзаводи і половину паперової фабрики, так його ще й на бабусь потягнуло?! Будь ти проклятий, брудний паскуднику. Ніколи більше громадяни героїчної «ЛНР» не подадуть тобі руки», - свідчить підпис під фото.

Крім інтимних фото в речах Царьова були знайдені каучукові фалоімітатори.

«Яке блюзнірство: сурогатні причандали Царьов зберігав разом із комсомольським квитком!», - обурюється автор статті.

Пояснюються і причини невисокого інтелекту Царьова. Виявляється, непоправної шкоди його розумовим здібностям завдав «бендерівський Тернопіль», куди сім'я переїхала з «новоросійського Дніпропетровська».

«Можна тільки уявити, яку психологічну травму отримало російськомовне дитя, з ходу занурене у крижану купіль западенського діалекту. У хлопчика незабаром діагностували затримку мови - нервову хворобу, до кінця не подолану і донині», - повідомляється в статті.

Також автор статті за допомогою сімферопольського психіатра Арама Гольцманяна, виявив у Царьова страйпофілію - психічне відхилення, пов'язане з роздвоєнням особистості.

На думку психіатра, воно виявляється в пристрасті до тканин у смужку. Автор наводить як приклад такі любимі колишнім нардепом тільняшки. 

Хоча згадуються георгіївські стрічки...

Враховуючи вищесказане, автор приходить до висновку, що Царьов «не просто іноземний агент, упроваджений жидобендерівськими фашистами та їх заокеанськими спонсорами у визвольний рух Південного Сходу, а брудний збоченець, порівняно з яким типовий європейський гей виглядає зразком благопристойності».