"Блакитна лінія": у Зубка взялися за обмеження висотності забудов

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми (ДБН), зокрема, пропонує ввести "блакитні лінії" для обмеження висотності забудови території у населених пунктах

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"...Вводимо нове поняття "блакитні лінії", що будуть регулювати обмеження забудови за висотою у населених пунктах. Це допоможе вирішити проблеми хаотичної забудови за висотністю і гармонізувати міський простір. ", - йдеться у повідомленні.

Парцхаладзе зазначив, що наразі чинні норми встановлюють лише обмеження вулиць та доріг, які вже існують або запроектовані.

"Це так звані "червоні лінії", що позначають землі загального користування, призначені для прокладки комунікацій, впорядкування вулиць тощо, а також "лінії регулювання забудови" - розташування будівель", - пояснив заступник міністра.

А обмеження висотності, за його словами, відсутнє. Проект нових ДБН буде затверджений найближчим часом.

Нагадаємо, 14 березня уряд схвалив законопроект, який передбачає надання повноважень Мінрегіону щодо замовлення послуг із національної стандартизації у сфері будівництва та будівельних матеріалів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна