Білецький: Фейкові "азовці", що погрожують голландцям, мають липову зброю і форму

Командир полку "Азов", нардеп Андрій Білецький офіційно у розмові з іноземними дипломатами спростував автентичність відеоролику, де начебто бійці полку погрожують мешканцям Нідерландів за намір провести референдум щодо доцільності асоціації з ЄС і України
Depo.Влада
19 січня 2016 12:22
ФОТО: depo.ua

"Говорити про такі речі абсурдно. Вся ця вистава – абсурдна, дешева, фейкова річ, поширена через російські канали. Ані форма не відповідає формі бійців "Азова", навіть зброя на цьому відео – імітація", – констатував Білецький, передає depo.ua.

За його словами, ця дезінформація була зроблена тому, що в Голландії у референдумі 6 квітня щодо асоціації з Україною мають взяти участь щонайменше третина населення, щоб уряд розглянув це питання. Через це росіяни організовують такі "інформаційні вкидання". Білецький наголосив, що першими фейкове відео поширили російські канали і боти в соцмережах.

Водночас речник МВС Артем Шевченко зазначив, що людина на відео говорить українською мовою з неправильними наголосами і акцентами.

Нагадаємо, що псевдоайдарівці на відео погрожують громадянам Нідерландів терактами, а під кінець відео спалюють прапор країни

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад