Херсонщина може залишитись без зрошення через пошкодження ЛЕП

Технічний директор Херсонобленерго Володимир Гетьманів заявив, що якшо не відновити енергопостачання кримської підстанції "Титан", Херсонська область залишиться без зрошення
Depo.Влада
25 листопада 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Він пояснив зміну схеми електрозабезпечення Херсонській області в результаті підриву електроопор і чим це загрожує для споживачів електроенергії, пише depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

За словами фахівця, до підриву електроопор магістральних ліній електропередач у районі Чаплинки, струм йшов на територію Криму на підстанцію заводу "Титан", звідки повертався і годував 22 населених пункти Каланчацького району, шість - Чаплинського і 18 підстанцій зрошення в Херсонській області.

Зараз "Херсонобленерго перевело їх харчування на менш потужні підстанції. Як зазначив Гетьманів, така альтернативна система в літній час не витримає, оскільки на ці підстанції додасться навантаження зрошувальних систем.

"Херсонобленерго" готове збудувати у Чаплинки нову підстанцію, яка замінить "Титан", але на будівництво піде не менше 2 років. Тому до наступного сезону зрошення в Херсонській області потрібно відновити енергозабезпечення кримської підстанції "Титан", - сказав він. 

Нагадаємо, що через підрив ліній електропередач окупований Крим вже п'яту добу залишається без електроенергії.

Мітки: Херсон, Титан