Байден розповів про дружбу з Яценюком та спільні уподобання щодо жінок

Віце-президент США Джозеф Байден наголосив, що його відносини з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком вже давно перетворилися на дружбу, зауваживши, що не розчарований в тому, чого досяг український уряд
Depo.Влада
14 липня 2015 06:15
ФОТО: depo.ua
Байден розповів про дружбу з Яценюком та спільні уподобання щодо жінок
Байден розповів про дружбу з Яценюком та спільні уподобання щодо жінок

Про це він зазначив під час виступу в понеділок на завершальній сесії українсько-американського бізнес-форуму у Вашингтоні, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я і прем'єр-міністр стали друзями, і я про це говорю серйозно... Коли він (Яценюк - ред.) почав працювати на своїй посаді, він знав, що буде дуже важко попереду, але діяв дуже добре, сформував чудову партнерську співпрацю з президентом і продовжить рухатися в цьому напрямку", - розповів Байден.

Водночас американський віце-президент зауважив, що має дещо спільне з українським прем'єром.

"Ми обоє маємо дуже сильних американських жінок, які керують економікою (міністр фінансів України Наталія Яресько і міністр торгівлі США Пенні Пріцкер - ред.). Це найкраще, що може статися", - сказав віце-президент США.

Байден пожартував, що це можна назвати одним із "покращень, яке пропонує американський пакет допомоги", при цьому високо оцінивши роботу міністра фінансів України Наталії Яресько.

"Спільна мета наших зобов'язань полягає в тому, щоб Україна була достатньо сильною, могла обирати власне майбутнє", - наголосив віце-президент США.

 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua