Байден розповів, як США тиснуть на лідерів ЄС задля збереження санкцій проти Росії

Президент США Барак Обама і віце-президент Джо Байден докладають особистих зусиль у переговорах з європейськими партнерами, щоб продовжувати дію санкцій проти Росії, поки вона не виконає свої зобов'язання за Мінськими угодами
Depo.Влада
14 липня 2015 05:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявив під час українсько-американського бізнес-форуму в Вашингтоні сам Джо Байден, depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я і президент Обама працюємо тісно з європейськими лідерами, щоби санкції (проти Росії - ред.) залишалися до того часу, поки Росія повністю не виконає своїх зобов'язань згідно з мінськими угодами", - заявив Байден.

При цьому, зазначив він, є "дуже важливий елемент цих угод - поновлення міжнародних кордонів Україні до кінця нинішнього року".

Віце президент США також наголосив, що Росія використовує не тільки військове втручання.

"Росія намагається здавити України у фінансовому плані, за допомогою енергетики як політичної зброї. Вона намагається експортувати корупцію і олігархію як інструмент зовнішньої політики. Це новий інструмент, який ми спостерігаємо у веденні зовнішньої політики", - заявив він.

Байден запевнив, що поки в Україні будуть твердо вірити та прагнути побудувати більш демократичну, справедливу і процвітаючої країну, вони не будуть самотніми.

"Америка буде з вами, на вашому боці. І ви знаєте, що ми на вашій стороні", - наголосив віце-президент США.

 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua