Батько Яценюка прокоментував російську новину про "сина-терориста" (ВІДЕО)

У Чернівцях, звідки родом Арсеній Яценюк, «чеченську» заяву російського слідчого Росії сприйняли зі сміхом – особливо його родичі
Depo.Влада
9 вересня 2015 18:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

Про нові факти з біографії сина Петро Яценюк дізнався ще вчора з телевізора. Викладачу історичного факультету Чернівецького університету важко повірити, що головний російський слідчий таке міг сказати серйозно.

"Я розсміявся і це мене здивувало, до чого люди можуть дійти. Ну про що йде мова? 20-річний хлопець, студент, яка мова може бути про Чечню. Це маразм голови слідчого комітету. Слухайте, це ж треба додуматись", - каже батько прем'єра Петро Яценюк.

Як міг з'явитися чеченський слід у біографії Яценюка думають і на юридичному факультеті Чернівецького університету. Тут колишнього студента добре пам'ятають.
Майбутній прем'єр навчався на стаціонарі якраз у ті роки, у які, згідно з версією російських слідчих, воював у Чечні. Фотографія Арсенія Яценюка висить на дошці пошани його рідного юрфаку вже більше 15 років. Співробітники факультету заяву про участь свого найвідомішого випускника у Чеченській війні сприйняли щонайменше із подивом.

"Арсеній Петрович вчився у нас на денній формі навчання в той період, один із найкращих студентів, а що в той момент опинився у Чечні - то напевно машина часу потрібна, а враховуючи абсурдні виступи росіян, одне побажання до них - хай лікуються", - каже заступник декана юридичного факультету ЧНУ Іван Торончук.

Нагадаємо, раніше сам Яценюк назвав "клінічним діагнозом" версію голови російського Слідкому. 

Більше новин читайте на Влада.depo.ua