Балотуватися на Донбасі не повинні кандидати з громадянством РФ, - МЗС

Місцеві вибори в окупованих районах Донецької та Луганської областей повинні вберегти Україну від виникнення нової зони замороженого конфлікту, обиратися в цих регіонах повинні не громадяни Росії, а кандидати з українськими паспортами
Depo.Влада
23 вересня 2014 07:11
ФОТО: depo.ua
Балотуватися на Донбасі не повинні кандидати з громадянством РФ, - МЗС
Балотуватися на Донбасі не повинні кандидати з громадянством РФ, - МЗС

Про це заявив під час прес-брифінгу в штаб-квартирі ООН голова МЗС України Павло Клімкін, пише Укрінформ, передає ДеПо.

«Децентралізація - це частина Мирного плану Президента, ключова політична основа, оскільки ми готові дати людям у Донецькій і Луганській областях більше свобод, але й більше відповідальності в економічному сенсі», - підкреслив Клімкін.

Він зазначив, що виникненню на території двох областей нового різновиду «замороженого конфлікту» слід протиставити їхню «повну інтеграцію в усі політичні процеси в Україні». За словами міністра, для цього потрібно провести місцеві вибори, які вже заплановані на 9 листопада.

«Для законного проведення виборів реальними представниками в регіонах Донецької та Луганської областей повинні бути громадяни України, готові взяти на себе зобов'язання за майбутній розвиток регіонів, і вони не повинні бути громадянами Росії, як це було раніше», - підкреслив міністр.