Балчун назвав "Укрзалізницю" звичайною здобиччю

Глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун вважає, що ця є звичайною політичною здобиччю і має величезний потенціал
Depo.Влада
24 листопада 2016 17:36
ФОТО: depo.ua

Він наголосив, що на реформу залізниці потрібен час і політична підтримка, передає Depo.ua  з посиланням на прес-службу компанії.

"Укрзалізниця" - це прекрасна компанія з величезним потенціалом. Але в той же час - це фірма, яка є звичайною політичною здобиччю та джерелом величезної кількості схем. Протягом багатьох тижнів я чую про підготовлювані проти мене кампанії в медіа. Цього і треба було очікувати, тому що ми починаємо потроху реально контролювати "Укрзалізницю", і все частіше нам вдається вирішувати справи згідно з інтересами національної залізниці, а не тільки за принципом: дати заробити зовнішнім постачальникам/посередникам", - заявив глава "Укрзалізниці".

Балчун спростував інформацію про те, що на рахунках компанії є 7 млрд грн і з ними нібито нічого не роблять.

"А наша заборгованість? А технічний дефолт? А процедури закупівель, фінансові результати, стабільність фірми щодо до фінансових установ, наш cashflow та інше? Потрібно знати основні принципи економіки. Поїзд моїх опонентів вже відходить, і для них - це остання можливість сказати, що Балчун нічого не зробив, не впорався", - йдеться в заяві.

Він зазначив, що для реформування "Укрзалізниці" потрібно запастися терпінням.

Нагадаємо, що за півроку після призначення Балчуна главою "Укрзалізниці" поповзли чутки про його відставку через погану роботу. Але він спростував цю інформацію

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада