Азаров підхопив "синдром Ляшка"

Екс прем`єр-міністр України Микола Азаров розповів про свою любов і повагу до пенсіонерів
Depo.Влада
23 червня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Люди пенсійного віку, це люди з великим життєвим досвідом, знаннями. Вони можуть і повинні відрізняти погане від хорошого, чорне від білого, демагога від людини справи.

Я завжди з величезним повагою ставився до людей похилого віку. Саме завдяки їхній праці і знань ще існує і годує народ України наша економіка. Те, що їм довелося перенести і витримати за ці 25 років, гідно глибокого поклону і поваги.

Втрата заощаджень, жебрацькі пенсії, та й ті з затримками, відсутність необхідних ліків та належного медичного догляду, приниження і паплюження нашої історичної пам'яті і заслуг ветеранів війни і праці, все це, безумовно, відіб'ється на майбутніх поколіннях. Як ми ставимося до наших старих, так і наші діти будуть ставиться до нас - це безумовна істина.

Завжди під час зустрічей з ветеранами, пенсіонерами почуття провини і образи за них не покидало мене. Я завжди вважав, що ми у великому боргу перед ними", - написав Азаров.

Як відомо, народний депутат Олег Ляшко лідер "Радикальної партії" відомий своїми популістськими заявами щодо любові до пенсіонерів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада