Айвазовська розповіла про свою роль в роботі політичної підгрупи у Мінську

Координатор громадянської мережі "Опора", учасник політичної підгрупи по Донбасу Ольга Айвазовська пояснила свою роль в роботі політичної підгрупи в Мінську
Depo.Влада
28 квітня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву вона розмістила у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні багато журналістів телефонувало щодо мого "призначення" до політичної підгрупи Трьохсторонньої контактної групи в Мінську. Колеги, друзі та недруги, я працювала та продовжую працювати там як есперт, щодо чого є офіційна нота від МЗС. Інша роль зі мною не обговорювалась і на неї я не погоджувалась. Мені дуже прикро, що Роман Петрович Безсмертний вийшов з процесу, але, наскільки мені відомо, то це було пов'язано не стільки з переговорами, як з особистими та політичними планами. Його внесок в цей процес був колосальним, але вихід Безмертного, як моя робота там не має під собою жодної конспірології", – написала вона.

Вона додала, що її участь у дискусії має єдину мотивацію: вибори повинні бути проведені тоді, коли стануть інструментом реінтеграції після забезпечення безпекового фактора, відновлення роботи там українських ЗМІ і партій, відновлення умов для вільного формування політичного вибору.

"Лише після реалізації та забезпечення всіх стандартів для проведення чесних і демократичного процесу, вибори можуть бути справжніми, як того вимагає і Загальна декларація плав людини ООН, Міжнародний пакт про громадянські та політичні права, Копенгагенський документ, Кодекс належних практик у виборчих справах Венеціанської комісії та інші", - додала вона.

Нагадаємо, що раніше представник України в політичній підгрупі на переговорах у "Мінському форматі" Роман Безсмертний в четвер повідомив іншим сторонам, що виходить з переговорів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада