Авіаційники країни створили робочу групу на базі НАУ щодо втілення стратегії з підготовки кадрів

Національний авіаційний університет став науково-професійною базою втілення стратегії з підготовки авіаційних кадрів країни за участю стейкхолдерів галузі

Журналіст стрічки новин

Про це інформує Урядовий портал за підсумками проведеної наради, пише Depo.ua.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, завдяки освітній складовій має розпочатися новий етап розвитку авіаційної галузі України. 

"...база підготовки авіаційних кадрів у нас потужна, а галузь спроможна забезпечувати розвиток нашої держави. Авіація - це великий замкнутий цикл, який формує навколо себе інженерну думку, передові досягнення науковців, освіту, туризм і робочі місця", - зауважив міністр.

Сергій Шкарлет наголосив, що він готовий до співпраці та підтримає рішення, які будуть ухвалені за результатами наради.

Ректор НАУ Максим Луцький зазначив, що Національний авіаційний університет має всі складові для того, аби бути основним науковим, навчальним, профорієнтаційним і дискусійним майданчиком задля втілення стратегії з розвитку підготовки фахівців авіаційної галузі.

"Ми прагнемо об'єднати всі зацікавлені сторони: державу в особі державних підприємств, аеропорти та їх кадрові потреби, науку й бізнес, тобто компанії з авіаперевезень. Об'єднати таким чином, щоб наша кадрова школа чітко відповідала потребам галузі й міжнародному вектору її розвитку", - додав він.

Учасники наради, серед яких були перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим, заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, заступник Голови Державної авіаційної служби Украіни Ігор Зелінський, керівник Державного підприємства "Украерорух" Андрій Ярмак, а також керівники провідних українських авіаційних підприємств та приватних компаній, обговорили шляхи координації роботи між закладами освіти та майбутніми роботодавцями.

За підсумками, між Національним авіаційним університетом та Асоціацією "Аеропорти Украіни" цивільної авіації було підписано Меморандум про співпрацю.

Також ухвалено рішення про створення профільної робочої групи за представництва НАУ, Державної авіаційної служби Украіни, Авіакомпанії "SkyUp" та ін. 

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон України щодо продовження двостороннього співробітництва у науково-технічній сфері між Україною та Сполученими Штатами Америки.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme