Авіатроща українського літака: Чому війни в Ірані не буде і до чого тут Путін

Станом на ранок все більше стає схожим, що авіакатастрофу в Ірані будуть трактувати як технічні проблеми з усіма відповідними наслідками для МАУ (про американську, іранську чи будь-яку іншу ракету всі мовчать, а Reutеrs навіть дав заяву анонімних представників західних спецслужб, які вважають, що це проблема техніки)

Авіатроща українського літака: Чому війн…
Фото: ЕРА

Звичайно, потрібно почекати ще день-два, але, практично завжди в таких випадках визначальною є перша доба.

Важливо, що після підняття градусу і різких випадів і Трамп, і офіційний Тегеран перейшли на примирливий тон. Тобто поки прогнозувати екскалацію конфлікту не доводиться. Кожен буде продовжувати грати свою гру як локальну (перепалка між лідерами без військових дій), так і глобальну.

Суть цієї великої гри, або великої угоди – глобальна перестановка сил у світі в найближчі п’ять років після можливої перемоги Трампа наступного року на виборах. З відповідним перерозподілом людських, територіальних та фінансових ресурсів.

Як би це неприємно для нас не звучало, але головними гравцями у цій грі виступають власне сам Трамп (в обов’язковій прив’язці до офіційного Єрусалима), Путін, Ердоган і Макрон. Китай поки знаходиться осторонь, але неможливо уявити, щоб за таких обставин і Пекін, і Делі в якийсь момент не включилися в нову гру. Гравці другого рівня – їх багато, вони різношерсті. України серед них немає.

Це якщо коротко про геополітику, де ми граємо роль відосіка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"