"Аваков зробив ставку на Юлю", - що думають соцмережі про побиття поліцією пікетувальників Тимошенко

9 лютого поліція затримала частину активістів ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?", які намагались пікетувати кандидата у президенти Юлію Тимошенко, після чого під відділком РУВС побила решту

Depo.ua пропонує ознайомитись з реакцією на цю подію соціальних мереж.

Зокрема, журналіст Богдан Кутєпов звернув увагу на жорстокість поліцейських.

"Можна ставитись по-різному до С14, але цей поліцейський, пробачте, мусор має бути названий і звільнений з МВС. Я б написав такий же пост, якби він бив ногами лежачого не "нацика", а "лівака", гея, цигана, Скрипіна, ватніка – будь-кого. Хоч Авакова. Це як громадянин я написав", – зазначив Кутєпов.

Активіст Данило Яковлев пропонує шукати поліцейського, який бив його колег "з особливою жорстокістю".

"Увага розшук! Потрібно розпізнати цього п¡д0р@са (він працівник поліції), який забиває активіста з особливою жорстокістю!", – написав він.

Активіст Валентин Красноперов висловив думку, що таким чином Арсен Аваков підігрує ймовірному новому президенту Юлії Тимошенко.

"Моя новая поліція... Лупити ногами і руками ми людей нє пєрєстанєм. Людина лягла, що ти тварино від неї ще хочеш? І ще. Юля ще кандидат, а вже під неї система добре людей пакує. А скоріше Аваков їй підігрує", – написав він.

Цієї ж думки притримується і активіст Євген Карась.

"Реально – Аваков нарешті визначився зі своїм кандидатом і рятує Юлю від незручного банера. Замість розслідувати хто замовив Катю Гандзюк міністр МВС тепер особисто дає наказ розганяти демонстрантів які ставлять незручні питання", – написав він.

Солідарна з ними і активістка Анастасія Ярова.

"Міністр Аваков віддав наказ жорсткого побити наших малих суто за те, шо вони почали задавати БЮТу незручні запитання по Катерині Гандзюк", – написала вона.

Віце-президент Фонду підтримки демократичних ініціатив Юрій Гончаренко також висловився у тому ж дусі.

"Схоже, Аваков зробив ставку на Юлю і мусора на цих виборах стають приватною армією багіні", – написав він.

Пролив трохи світла на події рух "Чесно".

"До відділку виїхав журналіст Insider. За його словами: приблизно за годину з відділку активістів почали відпускати. Але не віддавали рюкзаки та інші особисті речі. Активісти та присутня група підтримки почала вимагати їх назад. Поліція намагалась силою виставити всіх з відділку без речей. Почалась штовханина. Поліція застосувала газ", – написали в русі.

Нагадаємо, 9 лютого поліція затримала та повезла у відділок активістів ініціативи #ХтозамовивКатюГандзюк, які намагались пікетувати кандидата у президенти Юлію Тимошенко.

Згодом у поліції заявили, що активісти штурмували її управління.

Пізніше в генпрокуратурі заявили, що працівники поліції перевищили свої службові повноваження і спричинили тілесні ушкодження мітингувальникам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна