Аваков: Житомирщина втратила головного "земельного рішалу" (ФОТО)

Вчора в Україні правоохоронці затримали п'ятьох хабарників серед чиновників
Depo.Влада
12 червня 2015 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

Серед затриманих і т.в.о. начальника управління Держземагентства у Житомирській області Володимир Михалець.

"8.02.2015 ГСУ МВС України за матеріалами працівників Департаменту ПЗСЕ розпочато кримінальне провадження відносно т.в.о. начальника управління Держземагентства у Житомирській області Михалеця Володимира Миколайовича, 21.08.1974 р.н. (держслужбовець 4 ї категорії, депутат Житомирської міської ради), який організував злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за вирішення питань у сфері земельних відносин.

За цією схемою чиновник вимагав від фізичної особи ˗ підприємця 11 тис. доларів США за видання наказів про дозвіл на розробку технічної документації та в подальшому про затвердження проектів землеустрою і передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 14 га.

15.04.2015 посадовець отримав першу частину хабаря в розмірі 1 тис. дол. США.

11.06.2015 працівниками Департаменту ПЗСЕ та ГСУ МВС України Михалеця В.М. та посередника затримано на "гарячому" під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США", - розповів Аваков.

"Велика Житомирська область залишилася без головного земельного "рішали". Що буде з землею далі? Прийде чесний, або наступний?" - відзначив міністр.

Аваков також додав, зрозуміло, що суд обере хабарнику запобіжний захід у вигляді невеликої застави, однак запевнив - за зібраними доказами чиновник обов'язково буде засуджений.