Аваков жалкує про звільнення начальника ДАІ Єршова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков жалкує, що йому довелося звільнити начальника ДАІ Олександра Єршова, який опинився у центрі скандалу через своїх дочок
Depo.Влада
28 травня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ", передає depo.ua.

"І для мене тепер проблема: звільнивши більшість керівних кадрів в ДАІ, я позбувся тепер і людини, якій хоч якось довіряв у цій системі, людини, яка розуміла, як вона функціонує. А мені був важливий такий кадр", - сказав Аваков.

Він зазначив, що звільнив Єршова зовсім не через скандал з дочками, оскільки ті нібито утримуються не за його рахунок, а через невказання будинку в декларації.

"Єршов звільнений мною за те, що він не вказав у декларації свій будинок - тільки за це. Формально недооформлений будинок в податковій декларації. У всьому іншому я ставлюся до Єршова - ще раз підкреслю, як би хто не волав - з повагою", - наголосив міністр.

Він також додав, що поважає Єршова за участь в АТО, зокрема - у перших боях під Слов'янському.

"Він неодноразово був під вогнем - тримав позиції, відбивав наших перших полонених, мав особисту сміливість протистояти ворогові, вести вперед людей. В той момент, коли ще армія не воювала. Звідти основи моєї до нього довіри. Крім того, Єршов нагороджений бойовим орденом за кілька найбільш напружених місяців служби в зоні АТО", - сказав глава МВС.

Нагадаємо, Єршов засекретив декларації про майно та доходи всього керівного складу ДАІ, відмовившись надати їх на запит журналістів.

19 травня ЗМІ оприлюднили фотографії, що свідчать про розкішне життя доньок чиновника.

20 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив Єршова та призначив перевірку.