Аваков звільнив главу Печерського райвідділу міліції через бійку під НБУ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вибачився за непрофесійну поведінку міліції вчора вночі біля будівлі НБУ
Аваков звільнив главу Печерського райвідділу міліції через бійку під НБУ
Аваков звільнив главу Печерського райвідділу міліції через бійку під НБУ

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає depo.ua.

Аваков стверджує, що до пікетувальників біля НБУ цієї ночі він під'їхав і вибачився за подію особисто. Він також повідомив, що призначив розслідування події, результати якої будуть оприлюднені публічно не пізніше наступних 48 годин. «Буде працювати комісія на чолі з двома заступниками міністра - Екою Згуладзе і Сергієм Яровим», - підкреслив Аваков.

В якості доказів комісія розгляне всі фото і відео матеріали з боку протестувальників. «За фактом зіткнення порушено кримінальну справу. За підсумками швидкого розгляду по гарячим слідам мною прийняте рішення: керівник Печерського райвідділу Києва (Сергій Каріпка - ред.) звільнений з посади, його заступник з громадської безпеки - відсторонений до висновків комісії з розслідування», - підкреслив Аваков.

Вислухавши мітингувальників, Аваков пообіцяв вже сьогодні звернутися до глави НБУ, міністрів економічного блоку уряду, щоб створити робочу групу і шукати вирішення питання. «Не виходить у Нацбанку, значить в парламенті ... Готовий надати офіс МВС як майданчик для таких консультацій», - підкреслив він.

«Звертаюся до людей, які прийшли з протестом під Нацбанк ... Прошу зрозуміти побоювання правоохоронців. У будівлі НБУ зберігаються золотовалютні резерви країни: дестабілізація навколо цієї будівлі - величезний ризик дестабілізації національного масштабу. Я прошу всіх зрозуміти це, врахувати і дотримуватися в заявленому пікеті коректних норм. А міліція зробить все для забезпечення порядку навколо мітингу та захисту його від провокацій, аж до вирішення кризи», - запевнив Аваков.

Як повідомляв depo.ua, минулої ночі під будівлею Національного банку в Києві сталося зіткнення між протестувальниками «Фінансового майдану» та правоохоронцями.