Аваков звільнив главу Печерського райвідділу міліції через бійку під НБУ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вибачився за непрофесійну поведінку міліції вчора вночі біля будівлі НБУ
Depo.Влада
27 лютого 2015 07:58
ФОТО: depo.ua
Аваков звільнив главу Печерського райвідділу міліції через бійку під НБУ
Аваков звільнив главу Печерського райвідділу міліції через бійку під НБУ

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає depo.ua.

Аваков стверджує, що до пікетувальників біля НБУ цієї ночі він під'їхав і вибачився за подію особисто. Він також повідомив, що призначив розслідування події, результати якої будуть оприлюднені публічно не пізніше наступних 48 годин. «Буде працювати комісія на чолі з двома заступниками міністра - Екою Згуладзе і Сергієм Яровим», - підкреслив Аваков.

В якості доказів комісія розгляне всі фото і відео матеріали з боку протестувальників. «За фактом зіткнення порушено кримінальну справу. За підсумками швидкого розгляду по гарячим слідам мною прийняте рішення: керівник Печерського райвідділу Києва (Сергій Каріпка - ред.) звільнений з посади, його заступник з громадської безпеки - відсторонений до висновків комісії з розслідування», - підкреслив Аваков.

Вислухавши мітингувальників, Аваков пообіцяв вже сьогодні звернутися до глави НБУ, міністрів економічного блоку уряду, щоб створити робочу групу і шукати вирішення питання. «Не виходить у Нацбанку, значить в парламенті ... Готовий надати офіс МВС як майданчик для таких консультацій», - підкреслив він.

«Звертаюся до людей, які прийшли з протестом під Нацбанк ... Прошу зрозуміти побоювання правоохоронців. У будівлі НБУ зберігаються золотовалютні резерви країни: дестабілізація навколо цієї будівлі - величезний ризик дестабілізації національного масштабу. Я прошу всіх зрозуміти це, врахувати і дотримуватися в заявленому пікеті коректних норм. А міліція зробить все для забезпечення порядку навколо мітингу та захисту його від провокацій, аж до вирішення кризи», - запевнив Аваков.

Як повідомляв depo.ua, минулої ночі під будівлею Національного банку в Києві сталося зіткнення між протестувальниками «Фінансового майдану» та правоохоронцями.