Аваков створить український SWAT з бійців добровольчих батальйонів

У рамках реформування Міністерства внутрішніх справ України буде створено єдиний силовий підрозділ, основу якого складуть добровольчі батальйони МВС
Depo.Влада
3 жовтня 2014 04:08
ФОТО: depo.ua
Аваков створить український SWAT з бійців добровольчих батальйонів
Аваков створить український SWAT з бійців добровольчих батальйонів

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс».

Керівник відомства розповів, що наступного тижня на засіданні Кабінету міністрів обговорюватиметься питання реформи МВС, у тому числі питання створення єдиного силового спецпідрозділу, а також буде припинена робота численних спецпідрозділів МВС.

"Буде створено один великий єдиний спецпідрозділ на усю країну. Якщо хочете аналогію, то це типу американського SWAT (Special Weapons And Tactics - ред.). І ми припускаємо, що значна частина батальйонів, більшість з цих хлопців, я думаю, і складуть основу цього підрозділу", - повідомив міністр.

Велика частина найбільш підготовлених бійців, як припускає Аваков, перейде до складу Національної гвардії і у складі спецоперацій буде удосконалювати свій професіоналізм.

Нагадаємо, раніше Аваков повідомив, що нова реформа МВС припускає зміну системи управління усередині міністерства, за якої міністр стане рівновіддаленою фігурою від усіх служб, що знаходяться в структурі відомства.