Аваков дотримав слово: проблемний окружком відновив роботу

Окружна виборча комісія округу №59 (з центром, перенесеним у Велику Новосілку Донецької області) в четвер ввечері відновила свою роботу і продовжила введення даних в систему «Вибори»
Depo.Влада
7 листопада 2014 09:25
ФОТО: depo.ua
Аваков дотримав слово: проблемний окружком відновив роботу
Аваков дотримав слово: проблемний окружком відновив роботу

Про це повідомив прес-секретар Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«59-й окружком заробив і почав вводити дані в електронну систему», - сказав він.

За його словами, електронним шляхом ввечері в четвер введені дані про результати голосування за партії в окрузі з 2 дільниць округу, за мажоритарного кандидата - з одного.

Враховуючи  дані, які надійшли в четвер, в загальнодержавному багатомандатному окрузі електронним шляхом оброблено ще 0,001% голосів і 99,94% в цілому.

ЦВК залишилося обробити лише з 16 виборчих дільниць округу №59 для обробки 100% електронних протоколів за підсумками голосування в загальнодержавному окрузі та з 18 ділянок - за підсумками голосування у відповідному одномандатному окрузі.

Хівренко підкреслив, що ЦВК розраховує на завершення окружкомом введення даних про підсумки голосування в окрузі №59 в найближчі дні.

Як повідомляв ДеПо , вчора президент Президент України Петро Порошенко провів нараду щодо ситуації з підрахунком голосів за участі перших осіб країни і глав силових відомств. Він заявив, зокрема, що ситуація, коли півтора десятка виборчих дільниць на одному окрузі затримують завершення всього попереднього підрахунку голосів, є неприпустимою. В свою чергу, глава МВС Арсен Аваков спрогнозував, що робота окружкому буде відновлена в четвер увечері.