Аваков розповів, скільки будуть заробляти нові бійці-спецпризначенці

Одним із елементів модернізованої Нацгвардії стане нова бригада спецназу. Зарплата бійців становитиме від 7 000 грн
Depo.Влада
12 вересня 2015 22:12
ФОТО: depo.ua

В рамках рішення, прийнятого Верховним головнокомандувачем, Нацгвардія покроково буде переходити на професійну основу. Як прередає depo.ua, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, кожна частина модернізованої Нацгвардії буде змінюватися, переходячи на якісно новий рівень " не за рахунок кількісного зростання, а за рахунок професійної готовності компактних мотивованих з'єднань бійців, точно орієнтованих на виконання своєї профільної спеціалізації".

"В рамках рішення, прийнятого Верховним головнокомандувачем - одним з елементів модернізованої на марші Нацгвардії - буде формована нова бригада спецназу, створювана з урахуванням нових підходів і принципів. Ми ясно усвідомлюємо - професіонали повинні отримати в руки найсучаснішу бойову техніку і методики. Необхідно насамперед змінити якість управління і якість бойової підготовки. Саме тому ми візьмемо на озброєння - досвід і статути кращих армій і спеціальних підрозділів світу",  -написав Аваков. 

При цьому він наголосив, що спецназівці отримуватимуть зарплату від 7000 гривень. "Сержанти, молодший та середній офіцерський склад - 11-13 тисяч. Старші офіцери - близько 20000. Так само - ми будемо платити відчутну доплату за участь у спеціальних бойових операціях; інтенсивні і небезпечні навантаження на маневрах і в навчанні, за професійне ставлення до справи", - повідомляє голова МВС.

За його словами, у бригаду будуть брати не з мобілізації та строковим призовом, а тільки добровольців, які висловили бажання служити в бригаді, що пройшли конкурсний відбір та уклали контракт. при цьому він підкреслив, що серед спецпризначенців будуть вітати насамперед бійців і офіцерів, що пройшли АТО, а також мають досвід служби в миротворчих місіях, знайомих зі стандартними оперативними процедурами НАТО.