Аваков запрошує українців на роботу в поліцейську патрульну службу

Уже навесні 2015 року на українських дорогах з'явиться поліцейська патрульна служба
Depo.Влада
24 грудня 2014 09:05
ФОТО: depo.ua
Аваков запрошує українців на роботу в поліцейську патрульну службу
Аваков запрошує українців на роботу в поліцейську патрульну службу

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

«Скоро у Києві ДАІ не буде. Буде нова поліцейська патрульна служба. З новими підходами, правилами, новими людьми», - йдеться в повідомленні.

За його словами, з 20 січня 2015 року розпочнеться набір людей на навчання в нову патрульну службу Києва.

«Конкурсний відбір і тестування, три місяці жорсткого тренінгу та навчання - знову тести і - коли, як вважаю, відсотків 50% пройде всі випробування, - отримаємо навесні нову патрульну поліцейську службу в Києві. Далі все це розгорнеться у великих і малих містах країни», - пише міністр.

«Дорога відкрита для всіх - і військових, і міліціонерів, і студентів, і дипломованих фахівців, головне - принциповий і доброзичливий настрій на нову якість. Проходьте тести і навчання, приймайте нові правила і зміну пріоритетів і посміхайтеся! Плюс приймайте високу зарплату нарівні з відповідальністю, і ви будете поліцейським патрульним», - йдеться в повідомленні Авакова.

Подробиці міністр пообіцяв оголосити на найближчому брифінгу в МВС.

«Попрошу Еку Згуладзе детально розтлумачити все, що ми задумали провести в цій чутливій сфері нашої роботи», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 13 грудня Петро Порошенко підписав указ про надання Згуладзе громадянства України. Пізніше вона була призначена першим заступником голови МВС.