Аваков очікує на нові гелікоптери Airubus на Миколая

Перші два вертольоти французької компанії Airbus Міністерства внутрішніх справ (МВС) прибудуть в Україну вже 19 грудня 2018 року

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт МВС.

Голова МВС Арсен Аваков наголосив, що в Україні буде третій за величиною вертолітний парк у Європі, після Німеччини та Франції.

"Ми створюємо єдину систему авіації МВС. В рамках контракту з французьким урядом буде закуплено 55 вертольотів Airbus. Перші два вертольоти прибудуть в Україну вже 19 грудня 2018 року, а вся система буде повністю укомплектована до 2021 року. Всі вертольоти збираються у Франції та Німеччині", - сказав Аваков під час робочої поїздки до Мюнхена.

Аваков зазначив, що особливість авіації МВС в тому, що буде побудована гібридна система на основі досвіду французьких, німецьких та американських авіасистем.

"Вертольоти будуть у ДСНС, прикордонників, поліції і Нацгвардії. Вони будуть виконувати профільні задачі - ліквідація пожеж, контроль кордону, пошук злочинців та зниклих осіб. Але, у випадку виникнення якоїсь надзвичайної ситуації, наприклад, пожежі, будуть працювати всі разом", - зазначив міністр.

Очільник МВС зазначив, що зараз по всій країні будуються пункти базування, ангари і вся необхідна інфраструктура, а у Кременчуці готуватимуть пілотів для системи авіаційної безпеки МВС.

"У нас буде третій за величиною вертолітний парк у Європі, після німців та французів. Таким чином, ми стаємо в один ряд з європейськими колегами за якістю", - сказав Аваков.

Нагадаємо, 29 серпня Державна авіакомпанія "Хорів-Авіа" уклала договір з Airbus Helicopters SAS про придбання 55 вертольотів, 21 з яких будуть вживаними.

На підтримку системи авіаційної безпеки протягом 2019-2021 років, яка складатиметься з французьких гелікоптерів Airbus, МВС просить додатково 600 млн гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна