Аваков наїхав на Гелетея

Глава МВС Арсен Аваков відреагував на заяву голови Міністерства оборони України Валерія Гелетея
Depo.Влада
19 вересня 2014 22:55
ФОТО: depo.ua
Аваков наїхав на Гелетея
Аваков наїхав на Гелетея

«Змушений реагувати на прочитане, змовчати - підло. Гелетей: Серед, комбатів в партійних списках немає справжніх героїв. Так, товариш міністр, генерал-полковник, - я точно знаю - всі справжні герої працюють у вашому штабі, у вашому апараті постачання військ ... », - написав Аваков на своїй сторінці в Facebook.

Звернення міністра внутрішніх справ ДеПо навів повністю:

Шановний колега, вам би втриматися від таких сумнівних рулад ... З початку бойових дій в системі добровольчих батальйонів МВС загинуло більше 70-ти чоловік. Понад 300 поранених. Серед них і командири підрозділів. 38 бійців пропали безвісти. Отже не смійте для красного слівця поминати, мимохідь, відважних хлопців. Я цього не потерплю! Це не гідно, не чесно - і це брехня. Як брехня і те, що створення добровольчих батальйонів на початку АТО було помилкою ...

Ваші висловлювання виходять за рамки військової та людської етики.

Десятки тисяч солдат і командирів на передовій - зі Збройних сил, Нацгвардії, батальйонів МВС і прикордонників - заслуговують великої поваги.
Вибачайтеся!

Честь маю. Міністр внутрішніх справ, старший лейтенант запасу.

Як повідомляв ДеПо, міністр оборони Валерій Гелетей розкритикував присутність командирів батальйонів «Миротворець», «Дніпро», «Айдар» та «Донбас» у виборчих списках партій на виборах, про це він сказав в інтерв'ю виданню «Фокус».

«Коли я бачу в списках партій людей, які ще вчора були командирами, я не знаходжу в цьому позитиву ... Зараз важливішим є саме війна - потрібно її закінчити і принести мир і спокій. Саме тому справжніх героїв в партійних списках ви не знайдете », - зазначив він. На думку Гелетея, такі командири і бійці сил АТО змушені під час виборчої кампанії озвучувати і дотримуватися пріоритетів своїх політичних керівників.

Нагадаємо, партія «Народний фронт» включила в свій виборчий список під №5 комбата батальйону «Миротворець» Андрія Тетерука і під №10 - комбата батальйону «Дніпро» Юрія Березу. Партія «Свобода» включила до списку під №10 командира взводу 22-го батальйону Олексія Миргородського. «Радикальна партія Олега Ляшка» включила під №3 командира батальйону «Айдар» Сергія Мельничука. Від партії «Самопоміч» під №2 йде в Раду комбат «Донбасу» Семен Семенченко.