Аваков хоче скоротити сотню генералів МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав президенту на затвердження проект скорочення генеральських посад
Depo.Влада
17 серпня 2016 10:36
ФОТО: depo.ua

Про це Аваков повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Зокрема, міністр пропонує наступні скорочення:

Прикордонна служба (з чисельністю близько 42 тис. осіб): було - 74 генерали, пропонується залишити -14.

Національна гвардія (46 тис. осіб): було - 38, пропонується - 18.

Служба з надзвичайних ситуацій (73 тис. осіб): було - 27, пропонується - 21.

Національна поліція і МВС (175 тис. осіб): було - 57, пропонується - 42.

"Разом з усім воєнізованим і правоохоронним формуванням, що входять в сферу управління МВС пропонується провести скорочення штатів генеральських посад і звань зі 194 до 95", - зазначив Аваков.

"Ми поважаємо наших бойових і заслужених генералів! І тим важливіше ця реформа кадрової військової вертикалі. Менше пакетних бюрократичних структур і амбіцій. Більше уваги на тих, хто виконує завдання під керуванням нечисленного, але високопрофесійного і гідного генералітету.
Непрості останні роки показали, хто є хто - і визначили одну з найважливіших парадигм успіхів і перемог у військовій сфері - повага до бійця і офіцера. Повазі до офіцера і його військових звань. Званню, яке не є розмінною монетою на паркетно-штабному ярмарку марнославства - а звання, які поважають у військах і в суспільстві - яке потрібно заслужити доблестю, честю і наполегливою працею. В цьому суть розпочатої президентом реформи структурних співвідношень звань в воєнізованих і правоохоронних формувань. МВС готові до цієї реформи на всіх рівнях - і підтримуємо", - написав міністр.

Аваков хоче скоротити сотню генералів МВС - фото 1ї

Нагадаємо, у квітні цього року президент України Петро Порошенко зажадав від силових відомств проаналізувати структуру підрозділів та надати пропозиції щодо скорочення командного складу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада