АТО завершена. Почалася велика війна - Гелетей

Антитерористична операція (АТО) на Сході України завершена. Потрібно терміново оборонятися від Росії, яка, програвши гібридну війну, почала повномасштабне вторгнення в нашу країну
Depo.Влада
1 вересня 2014 16:54
ФОТО: depo.ua
АТО завершена. Почалася велика війна - Гелетей
АТО завершена. Почалася велика війна - Гелетей

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр оборони України Валерій Гелетей, передає ДеПо.

«Операція з визволення Сходу України від терористів завершена. Ми повинні терміново вибудовувати оборону від Росії, яка намагається не тільки закріпитися на територіях, раніше окупованих терористами, але й здійснювати наступ на інші території України. У наш дім прийшла велика війна, якої Європа не бачила з часів Другої світової», - заявив Гелетей.

На його думку, у війні втрати вже будуть обчислюватися десятками тисяч людей.

Міністр зазначив, що вже до початку жовтня планувалося завершити антитерористичну операцію звільненням всіх захоплених бойовиками територій.

«Наші Збройні Сили впевнено тіснили банди російських найманців, знищували диверсантів і спецназівців. Саме тому Кремль змушений був перейти до повномасштабного вторгнення своїх регулярних військ на територію Донбасу. Сьогодні ми вже маємо справу з дивізіями і полками. Завтра це можуть бути корпуси», - написав Гелетей. 

На думку Гелетея, великі втрати серед російських солдат в Україні «неминуче протверезять Росію», однак для цього і нам потрібно «відмовитися від панікерства і показати, що Україна не збирається здаватися».

Нагадаємо, що, за заявами української влади, з 27 серпня регулярні війська російської армії вторглися в Україну, захопивши Новоазовськ. Зараз російські військові вже в Донецьку.