Армії України і Польщі об’єднаються проти "гібридів"

Україна і Польщі домовилися напрацювати алгоритм спільного протистояння гібридним загрозам та викликам
Depo.Влада
16 червня 2016 13:19
ФОТО: depo.ua

Про це у штаб-квартирі НАТО домовилися міністр оборони України Степан Полторак із міністром національної оборони Республіки Польща Антоні Мацеревічем, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-служба оборонного відомства.

Останній запевнив у подальшій підтримці, яку готова надавати Польща Україні, та наголосив необхідності розширення співробітництва.

Сторони також обговорили питання подальших спільних дій у рамках підготовки Литовсько-польсько-української бригади.

Також сторони обговорили подальші спільні навчання на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Львівська область), які планується провести вже цієї осені.

"На завершення зустрічі міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив постійного представника Польщі при НАТО Яцека Найдера медаллю "За сприяння Збройним Силам України". Ця нагорода є визнанням вагомого внеску Яцека Найдера у розвиток оборонного співробітництва у трикутнику Україна-Польща-НАТО", - зазначили в прес-службі міністерства.

Нагадаємо, що на початку червня механізований батальйон Литовсько-Польсько-Української бригади, посилений аеромобільним взводом, закінчив вогневу підготовку на полігоні Нова Демба в Польщі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада