Апарат антикорупційного суду отримав тимчасового керівника

Державна судова адміністрація (ДСА) призначила тимчасового виконувача обов'язків керівника апарату Вищого антикорупційного суду (ВАКС) Олексія Жукова

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ДСА України.

У ДСА повідомляють, що Жуков з 28 березня 2018 року обіймає посаду заступника начальника управління з питань об'єктів державної власності - начальника відділу адміністрування нерухомим майном Державної судової адміністрації України.

Рішення про призначення т.в.о. керівника апарату ВАС ухвалено на виконання вимог закону "Про судоустрій і статус суддів" до призначення керівника апарату цього суду згідно з процедурами, визначеними законодавством.

Тимчасовий виконувач обов'язків керівника апарату суду здійснює дії щодо: реєстрації новоутвореного суду як юридичної особи; забезпечення необхідних дій для належного початку його роботи; представництва такого суду як органу державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Нагадаємо, у конкурсі до Вищого антикорупційного суду продовжить брати участь 71 кандидат, 7 з яких - за результатами спільних засідань Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) та Громадської ради міжнародних експертів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook