Амнезія Шабуніна, або чому "антикорупціонер" боїться власних бажань

Керівник ПК Віталій Шабунін написав зворушливий пост в Фейсбук, де зробив заяву на захист керівника САП Назара Холодницького, якого дисциплінарна комісія рекомендує відсторонити від роботи. Цей пост став яскравим прикладом амнезії цього "антикорупціонера", який раніше звинувачував Холодницького в усіх можливих гріхах і вимагав його звільнення саме дисциплінарною комісією

Амнезія Шабуніна, або чому "антикорупціо…
Фото: Vitaliy Shabunin/Facebook

"За нашою інформацією сьогодні дисциплінарна комісія рекомендує Венедіктовій відсторонити Холодницького", - обурюється керівник "Центру протидії корупції". "Відстороняти Холодницького за це - таке саме свавілля, як доганяти Порошенка за "присвоєння" зарплати Семочка", - пише Шабунін. Причому в пості Шабунін спочатку визнає, що Холодницького є за що посадити, а потім заявляє, що відсторонювати його – це свавілля. Це типовий риторичний прийом, розрахований на не дуже розумних людей, який ніби і виправдовує Шабуніна за попередні нападки на Холодницького, але насправді не змінює суті заяви. Власне, весь пост Шабуніна на захист Холодницького – яскравий приклад дивної амнезії "антикорупціонера", який вже багато років звинувачує Холодницького в корумпованості і навіть створив "реєстр злитих справ Холодницького". Ось тільки декілька цитат, які підтверджують чи то серйозні проблеми з пам’яттю, чи є тривожними симптомами розладу антикорупційної особистості.

"Спеціалізована антикорупційна прокуратура поступово перетворюється в ГПУ-2, а її керівник Назар Холодницький уже давно став "любим другом" для корумпованих політиків", - блог Шабуніна на "Українській правді"

"Частину справ антикорупційний прокурор Холодницький просто продавав або "зливав". Є десятки прикладів", - коментар Шабуніна "24 каналу"

"Якщо Цензор правий і Альперін втік, бо його попередили, то з великою вірогідністю це зробив Холодницький. Саме він раніше забрав цю справу в НАБУ і віддав на поховання поліції. До речі, за те саме Альперін пропонував детективам НАБУ $800000. Ті, звичайно відмовилися, і затримали посередника. А от Холодницький, схоже, не відомився, і всупереч закону забрав справу в детективів", - пост Шабуніна на Фейсбук.

"САП в особі Назара Холодницького не відстає від правоохоронців-лузерів, які тупо та необачно зливають гучні кримінальні справи, але й випереджає у брехні своїх колег – Авакова та Луценка", - колонка Шабуніна на сайті РПР.

"Треба точно звільнити Холодницького, а також двох його заступників. Також варто було б звільнити тих прокурорів САП, які виконували незаконні вказівки Холодницького або робили непояснювані процесуальні рішення, частина із яких описана у нашому реєстрі "злитих" справ САП", - заява Шабуніна.

"Посол США вимагає від нашої влади зробити елементарну річ - звільнити голову САП, який уже рік у своєму кабінеті тільки те й робив, що нищив усі кримінальні провадження, попереджав про обшуки та думав, як врятувати Труханова і багатьох інших фігурантів корупційних скандалів, - Шабунін в коментарі "Лівому берегу"

І вишенька на тортику – Шабунін сам хотів звільнення Холодницького саме руками дисциплінарної комісії, проти чого тепер обурюється. "Прокурора могла звільнити Кваліфікаційна-дисциплінарна комісія прокурорів, яка була корумпованою та під контролем Юрія Луценка. Що цікаво, вона не звільнила Холодницького навіть тоді, коли прослуховування НАБУ показало, що він продавав справи", - заявив Шабунін в ефірі 24 каналу

Амнезія чи роздвоєння? Діагноз ставити не нам. Якщо дивитись на це не з точки зору медицини, а політики, Шабунін вчергове показав себе типовим маніпулятором, який розраховує на погану пам’ять своєї аудиторії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"