Альтернативи Мінську немає: Порошенко і Байден проговорили чотири години

Президент України Петро Порошенко у Давосі провів зустріч з віце-президентом США Джозефом Байденом
Depo.Влада
21 січня 2016 05:28
ФОТО: depo.ua

Глава держави повідомив після зустрічі, яка тривала більше 4 годин, про те, що передовсім обговорювались безпекові питання, передає depo.ua.

"Ми дійшли спільного висновку, що альтернативи Мінському процесу не існує. Ми маємо повну підтримку США щодо повної імплементації Мінського процесу, який має безпекову складову. Ми домовились про скоординовані дії, які мають забезпечити припинення вогню, обстрілів, безперешкодний доступ представників СММ ОБСЄ до пунктів зберігання важкої зброї і до кордону. Домовились про координацію дій з активізації звільнення українських заручників", – повідомив Порошенко.

Сторони скоординували дії по активізації політичного процесу, включаючи підготовку модальностей виборів на окупованій території відповідно до українського законодавства з широкою участю міжнародних спостерігачів.

Альтернативи Мінську немає: Порошенко і Байден проговорили чотири години - фото 1

Значна увага була приділена підтримці Сполученими Штатами українських реформ, активізації військово-технічної співпраці. Співрозмовники також обговорили реформування сектору безпеки і оборони, в чому США беруть активну участь.

Президент України та віце-президент США обговорили питання співпраці в галузі енергетики.

Нагадаємо, раніше Порошенко провів зустріч з прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу на полях Світового економічного форуму у Давосі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада