Активісти "Україна-НАТО": Україна має "нападати правдою" в інформаційній війні

Представники Громадської ліги "Україна-НАТО" пропонують українського уряду запровадити мовлення в російське інформаційне поле
Depo.Влада
2 липня 2015 17:52
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву  активісти ухвалили сьогодні на засіданні асамблеї ліги у Києві, передає depo.ua з посиланням на Радіо.Свобода.

Як зазначив президент ліги Сергій Джердж, мовлення повинно охопити не лише схід і південь України, а і російське, й європейське інформаційне поле.

"Російська тактика інформаційної війни - це напад, Україна здійснює тактику захисту. А потрібно іноді нападати правдою. Війна - це також дії на території противника. Важливим є мовлення на російськомовний інформаційний простір, транслювати українські канали на Східну Європу", - заявив Джердж.

Громадська ліга "Україна - НАТО" також запропонувала владі і представникам ЗМІ використати наявні інформаційні ресурси для того, щоб створити у суспільстві позитивний героїчний образ українського вояка як "героя нашого часу".

Не менш важливо, як зазначили автори заяви, залучити до всеукраїнських процесів реформування, до розбудови громадянського суспільства населення звільнених територій Донбасу. Цю пропозицію озвучили члени Громадської ліги "Україна - НАТО" зі сходу країни (Сєвєродонецька, Маріуполя, Краматорська).

Громадська ліга "Україна - НАТО" заснована 2003 року й об'єднує понад 50 українських громадських організацій та аналітичних центрів.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.