Активісти передали Насірову свої вимоги щодо відставки Гаврилюка (ДОКУМЕНТ)

Громадські активісти зустрілися з представниками Державної фіскальної служби та офіційно передали свої вимоги щодо люстрації на митниці, які висувалися під час мітингу в понеділок
Depo.Влада
17 грудня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua

Зокрема, в своїй резолюції митні брокери, підприємці та громадські активісти вимагали повідомити їм про результати люстрації на митниці, який термін потрібен для завершення цієї процедури, а також скільки кримінальних проваджень було відкрито за фактами корупції на митниці, і які кадрові рішення по цим фактам прийняті керівництвом митниці, повідомили depo.ua організатори мітингу.

Окремим питанням в резолюції було переведення одного з керівників митного посту на Одещині Олександра Гаврилюка на підвищення в Херсонську область. Активісти наголошують, що цей посадовець працював ще за часів Януковича, але якимось чином успішно пройшов процедуру люстрації.

 Активісти передали Насірову свої вимоги щодо відставки Гаврилюка (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Активісти передали Насірову свої вимоги щодо відставки Гаврилюка (ДОКУМЕНТ) - фото 2

У середу 16 грудня, під час зустрічі з мітингувальниками, представники ДФС пообіцяли розглянути дані питання.

"Ми зустрілися з представниками ДФС, передали їм свої вимоги і попросили у визначений термін дати чіткі відповіді на наші запитання. Вони пообіцяли все розглянути. Якщо ми не отримаємо цих відповідей, ми знову прийдемо під стіни фіскальної служби і будемо протестувати вже безстроково", - зазначив активіст громадської організації "Ресурсний центр ініціатив громади" Олександр Костенко.
Нагадаємо, в понеділок, 14 грудня відбулася акція протесту за очищення теперішньої влади від прибічників колишнього президента. Під стіни ДФС вийшли громадські активісти, митні брокери, приватні підприємці, а також представники митно-брокерських компаній, які зараз, вже при новій владі відчувають такі ж утиски, як і за часів президенства Януковича.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада