Аграрії заблокували десятки доріг в Україні заради податкових пільг (КАРТА)

Протестувальники на сількогосподарській техніці заблокували десятки доріг в України
Depo.Влада
28 грудня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
Аграрії заблокували десятки доріг в Україні заради  податкових пільг (КАРТА)
Аграрії заблокували десятки доріг в Україні заради податкових пільг (КАРТА)

Вони вимагають від президента Петра Порошенка ветувати ухвалений Верховною Радою закон щодо внесення змін до Податкового кодексу, depo.ua з посиланням на Аgravery.

Аграрії виступають проти скасування спеціального режиму ПДВ, пояснюючи це тим, що уряд не зможе забезпечити запроваджене натомість відшкодовування ПДВ в повному обсязі всім аграріям, бо в бюджеті для цього передбачено недостатньо коштів.

Аграрії заблокували десятки доріг в Україні заради  податкових пільг (КАРТА) - фото 1

Відкрите звернення громадських організацій до президента підписали Асоціація Виробників молока, Асоціація "Свинарі України", Аграрний Союз, ВГО "Українська аграрна конфедерація", Асоціація "Теплиці України", Національна асоціація цукровиків України, Українська Асоціація виробників картоплі, Асоціація фермерів і приватних землевласників, Асоціація тваринників України.

Нагадаємо, що закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" передбачає, що в розпорядженні підприємств, що займаються вирощуванням великої рогатої худоби та виробництвом молока буде залишаться 80% від сплаченого ПДВ, для виробників зерна ця норма становитиме 15%, а для всіх інших сільгоспвиробників – 50%.

Раніше в розпорядженні аграріїв залишався весь обяг сплаченого ПДВ, який зараховувався на спецрахунки.

Додамо, що скасування податкових пільг для агробізнесу є однією з вимог продовження співпраці з МВФ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада