Адвокати Януковича пропонують допитати "опального" екс-президена в Росії

Захист екс-президента України Віктора Януковича запропонував Генпрокуратурі допитати їхнього підзахисного на Росії, але це не можливо без дозволу російської сторони.
Depo.Влада
16 березня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

Про це УНН розповів начальник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Вони (адвокати Януковича – ред.) кажуть про те, що Янукович начебто згоден, але реальних дій для цього не роблять. Згоден, мається на увазі, бути допитаним. Але відеоконференція, на їхню думку, це незаконно. Вони кажуть, хай слідчий приїжджає в Росію до нього, але слідчий не може поїхати сказав він", - заявив Горбатюк.

Адвокат пояснив, що відповідно до міжнародних договорів слідчий ГПУ може поїхати до Росії і допитати Віктора Януковича тільки з дозволу російської сторони.

"Вони знаючи завідома, що нам не відповідають на ці запити таке й пропонують", - уточнив він.

При цьому, за словами начальника Управління спецрозслідувань, є два варіанти можливого допиту екс-президента: або в режимі відеоконференції, або ж відібрання адвокатами в нього пояснень.

Однак, додав С.Горбатюк, захисники вважають, що допит у режимі відеоконференції є незаконним, а щодо відібрання пояснень теж немає відповіді.

Нагадаємо, під час засідання уряду прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав витрусити вкрадені $1,5 млрд з 42 компаній "друзів Януковича".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада