Адвокат Лукаш виявився колишнім учасником Євромайдану

Адвокат Андрій Смирнов, який захищав інтереси екс-міністра юстиції Олени Лукаш, займався наданням юридичної допомоги учасникам Євромайдану
Depo.Влада
7 листопада 2015 20:07
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав сам адвокат в коментарі до посту користувача Alexander Snow, передає depo.ua.

"Я не вірю. Просто не вірю, це якийсь сон. Не може такого бути, ніяк не може, тільки не це. Я спершу подумав в ФБ поплутали щось, ну не може такого бути, що члени партії УКРОП захищають регіоналів , яких і закликали судити. Не може такого бути, ну явна помилка. Але ні, це не помилка. Адвокат Андрій Смирнов є адвокатом Лукаш, тієї, хто закликала катати в асфальт людей. Абзац .... І я б хотів дізнатися зараз, дуже б хотів, ЧОМУ? !!! ", - написав Alexander Snow.

"Перестанете примітивно мислити. У адвокатурі не існує політичної доцільності. І не може бути. Так само, як і в лікарні, куди не дай Бог ви звернетеся, а вам відмовлять за принципом нерозділення ваших політичних поглядів. Я був і є патріотом. Я стояв біля витоків центру правового захисту Євромайдану і бігав з іншими адвокатами по судах, звідки діставали наших хлопців. З пані Лукаш, як адвокат, я свою місію вважаю виконаною. У неї є інші адвокати", - відповів Смирнов.

Адвокат Лукаш виявився колишнім учасником Євромайдану - фото 1

Нагадаємо, Лукаш, за яку вніс заставу 5 млн грн український бізнесмен Вадим Новінський, все ще перебуває в СІЗО.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада