Адвокат ГРУшників Грабовський не виїжджав з України. Сподіваюся, він ще живий, – Матіос

Група зловмисників "змоделювала ситуацію" виїзду захисника російського ГРУшника Олександр Александрова, адвоката Юрія Грабовського
Depo.Влада
21 березня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua

При цьому слідство вважає, що добровільно адвокат не виїжджав за кордон і сподівається, що він живий, повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Вчора на ефірі одного з телеканалів ми оприлюднили затримання одного з причетних до зникнення адвоката ГРУшника Олександра Александрова. 16 березня внаслідок проведеної роботи спецпризначенців і слідчих в Одесі після прильоту з республіки Єгипет був затриманий громадянин України, в якого вилучені підроблені посвідчення спецслужб, підроблені паспорти, який за грошові кошти понад 10 тис. дол. США виїжджав за межі України і здійснював спецоперацію зі створення ілюзії перебування Грабовського за межами України, нібито через погрози в його бік", - розповів Матіос.

На думку прокуратури, йдеться про заздалегідь сплановану ситуацію, за якої Грабовський добровільно виїхав до міста Одеси, а там зник.

"Встановлені і знайдені всі документи, які ідентифікують особу – паспорт, закордонні паспорт, картки… Тому говорити про те, що Грабовський виїхав за межі України не доводиться. Я сподіваюся, що він живий", - наголосив Матіос.

За його словами, встановлюється всі причетні до його зникнення особи, які можуть бути в Київській, Полтавській областях і Західній Україні.

Нагадаємо, 9 березня адвокат одного з російських спецназівців Олександра Александрова Юрій Грабовський не з'явився на судове засідання свого клієнта. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада