Аброськін міліціонерам-зрадникам: Схаменіться, досить слугувати Захарченку

Голова управління поліції Донецької області В'ячеслав Абросткін шокований святковими заходами щодо "МВС" "ДНР"
Depo.Влада
12 листопада 2016 19:31
ФОТО: depo.ua
Аброськін міліціонерам-зрадникам: Схаменіться, досить слугувати Захарченку
Аброськін міліціонерам-зрадникам: Схаменіться, досить слугувати Захарченку

На своїй сторінці у Facebook він написав, що "насилу можна повірити, що це все відбувається сьогодні з нами в 21 столітті", передає Depo.ua.

Аброськін зазначив, що на фотографіях "торжеств" зображені ще вчорашні співробітники міліції, рятувальники, прокурори та інші посадові особи, "тобто люди, хто раніше, в мирному житті, мали якийсь статус, чогось досягли".

"Люди, більшість з яких закінчили вищі навчальні заклади України, були жителями сучасного перспективного міста Донецька. Здавалося б, їм би жити та радіти ... Але немає. Сьогодні всі вони перетворилися в ряджених клоунів неіснуючої на мапі фейковий республіки. Стали рядженими з брязкальцями в вигляді хрестів і золотих зірок  на грудях. Перетворилися в натовп, аплодують клоуну в тільняшці, що вручає чергову дрібничку імені себе", - зазначив Аброськін.

Він закликав їх схаменутися.
"У 2014 році ви зробили свій вибір, ошукані пропагандою. Звертаюся до колишніх правоохоронців України, які не встигли ще зробити тяжкі злочини проти громадян держави Україна, але в даний час з якихось причин змушені прислужувати рядженим блазням в тільняшці. Рекомендую вам покинути ряди квазіреспублікі. Зізнайтеся собі, що в глибині душі ви давно знаєте абсурдність ситуації і приреченість свого життя", - написав Аброськін.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада