Абромавичус готовий повернутися в уряд без Яценюка

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, який подав у відставку, 3 лютого, не виключає свого повернення в уряд за умови, що главою уряду України стане нова людина
Depo.Влада
10 березня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це Абромавичус сказав рамках 12-ї міжнародної конференції Dragon Capital, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У мене була хороша робота. Хороший досвід. Ми найняли 250 нових людей, у нас було багато нових людей у багатьох проектах. Я не зустрів жодної людини, якій би не подобалося те, що вона робить, - сказав Абромавичус. - Звичайно, багато чого залишилося недоробленим, і було б дуже цікаво продовжити роботу. Але я вже спалив достатньо мостів. Хоч, треба визнати, чудеса трапляються, все може бути".

При цьому Абромавичус підкреслив, що реформи в Україні можуть тривати лише за однієї умови - зміни глави уряду. Абромавичус не назвав кандидатуру найприйнятнішого, на його думку, прем'єра, проте зазначив, що характеристикам, яким відповідав би новий прем'єр, на поточний момент відповідає міністр фінансів Наталія Яресько.

Нагадаємо, відставка Абромавичуса викликала найгострішу реакцію в ділових колах і дипломатичному співтоваристві, оскільки він прямо обвинуватив представників фракції "Блоку Петра Порошенка" у парламенті в тиску на Мінекономрозвитку. Слідом за відставкою Абромавичуса заяви про відставку написали його заступники, включаючи торгового представника України Наталію Микольску. Стурбованість відставкою висловили посли 9 країн, включаючи країни "Великої сімки", представники МВФ і Держдепартаменту США.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада