5 ознак шизофренії у "Фейсбуку"

Свого часу Євген Головаха характеризував стан українського суспільства як політичну шизофренію. Сьогоднішні обговорення в соцмережах змушують задуматися, а чи не почалося у нас весняне загострення цієї самої шизофренії
Depo.Влада
23 лютого 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
5 ознак шизофренії у "Фейсбуку"
5 ознак шизофренії у "Фейсбуку"

1. Всі ті, хто воював з Пашинським і ще вчора кричали, що Тетяна Чорновол захопила машину активістів, які їздили навколо парламенту і з гучномовців розповідали про всілякі історії про цього депутата, сьогодні повністю і безоглядно підтримують Турчинова на прем’єра.

2. Всі ті, хто з піною в роті доводив і доводить (абсолютно резонно), що в Яценюка немає програми дій щодо виходу з кризи, сьогодні вважають, що Саакашвілі може і повинен бути прем’єром, а його програма дій взагалі нікого не цікавить (така дурниця, як те, що “Одеський пакет реформ” за два місяці після презентації так і не зайшов в парламент взагалі не обговорюється).

3. Всі ті, хто вважає себе фанатами Саакашвілі, почали активно підтримувати Мустафу Найєма, який по суті, поставив ультиматум Саакашвілі: губернатор Одещини має визначитися, чи він з прогресивними силами (тобто з Найємом), чи він з Порошенком чи кимось іншим. За цією логікою, саме Найєм і його друзі мають показати Саакашвілі куди рухатися і що робити, а не навпаки. Тобто вони тягнуть Саакашвілі за собою, а не він їх. І ФБ в це вірить.

4. Всі ті, хто кричить про колоніальне управління Україною, і всі ті, хто кричав не своїм голосом про Нуланд, яка була присутня в залі парламенту під час голосування за конституційні зміни до децентралізації, сьогодні точно так само кричать про те, який Байден молодець, що привітав Порошенка з відставкою Шокіна.

5. Ну і нарешті остання ознака наростаючих відхилень - це принцип: “Не читав, але засуджую”, який останнім часом став все більше прогресувати.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада