4 країни Шенгенської зони тимчасово відновили прикордонний контроль, - МЗС

МЗС попереджає українців, які подорожують до країн Шенгенської зони, про тимчасове введення Австрією, Німеччиною, Францією, Швецією прикордонного контролю на своїх кордонах
Depo.Влада
13 листопада 2015 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС України.

Зокрема, Франція тимчасово відновила такий контроль на всіх видах транспорту (повітряний, залізничний, морський, річковий, автомобільний) на період з 13 листопада до 13 грудня 2015 року у зв'язку з проведенням 21-ї Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та 11 -й Зустрічі Сторін Кіотського протоколу.

Зазначені обмеження не припиняють право на в'їзд іноземців до країни Шенгенської угоди і не змінюють перелік необхідних документів для їх відвідування.

"Важливо враховувати, що прикордонний контроль може здійснюватися як в постійних місцях контролю, так і мобільними постами в прикордонній зоні зазначених країн. Органи, уповноважені здійснювати таку перевірку, вправі вимагати документи, що є підставою для перебування / проживання в країні проходження іноземця та підтверджують мету поїздки , бронювання готелю / місця проживання, наявність фінансових коштів для покриття витрат, пов'язаних з подорожжю ", - повідомили в міністерстві.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада