25 країн ЄС вимагають від Франції та Німеччини пояснень щодо затягування безвізу для України

Двадцять п’ять країн – членів Євросоюзу вимагають від Німеччини, Франції та Італії пояснити, чому вони зволікають з рішенням щодо скасування візового режиму для України та Грузії
Depo.Влада
9 червня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Про це "Укрінформу" в Брюсселі розповів неназваний європейський дипломат за результатами засідання комітету постійних представників країн-членів при раді ЄС, передає depo.ua.

"Напередодні розглядалося питання щодо позиції керівної інституції ЄС зі скасування візових вимог для грузинських громадян. Німеччина поки що блокує це рішення, висловлюючи занепокоєння високим рівнем організованої злочинності у Грузії. Берлін у цьому підтримали Франція та Італія. Україну також хочуть прив’язати до цього пакету візової лібералізації", - розповів співрозмовник агентства.

За його словами, сьогодні міністри юстиції та внутрішніх справ країн ЄС обговорять питання скасування віз для України, Грузії, Туреччини та Косова.

"Про безвізовий режим для Туреччини та Косова поки що говорити рано, але Україна і Грузія, як зазначено у доповідях Єврокомісії, вже чітко виконали усі критерії і заслуговують на скасування візових вимог. Відтак 25 країн ЄС хочуть почути від Німеччини, Франції та Італії про причини зволікання з наданням безвізового режиму для наших партнерів", - наголосив дипломат.

Нагадаємо, що у законодавчій пропозиції Європарламенту Єврокомісія пропонує надати Україні безвізовий режим у 2017 році

Більше новин політики читайте на Depo.Влада