14 листопада відбудеться дискусійна панель "ДС": Що заважає газовій незалежності України

Газета "Деловая столица" в рамках дискусійного клубу проведе дискусійну панель на тему "Що заважає газовій незалежності України"
 

14 листопада експерти і представники влади будуть шукати відповіді на ключові питання, від яких залежить макроекономічна стабільність України, повідомляє Depo.ua з посиланням на "ДС".

Тези до обговорення:

• За покладами блакитного палива Україна посідає друге місце в Європі, має потенціал не тільки закрити свої потреби, а й стати експортером. Однак щороку ми імпортуємо мільярди кубометрів газу. Чому так відбувається?

• За останні чотири роки обсяги видобутку газу в Україні зросли лише на 500 млн кубів – до 21 млрд куб. м. А в цьому очікується зниження. Як пояснити такий розворот? Чи може державна компанія так швидко міняти довгострокові плани?

• Видобуток газу – велика і високотехнологічна галузь, яка дає мультиплікативний ефект для всієї економіки країни. Від неї залежать торговий баланс, курс гривні, доходи населення і наповнення бюджету. Водночас зменшення видобутку тільки однією компанією УГД призведе до негативного ефекту для економіки в $ 1 млрд. Чи готова держава недоотримати ці кошти?

• Згортання буріння вже призвело до скорочення бурильників і відтоку професійних кадрів за кордон. Якщо ці унікальні фахівці масово поїдуть з України, то відновити буріння в країні буде неможливо.

Запрошені спікери:

• Антон Колесніченко, директор з обслуговування нафтових родовищ Baker Hughes Ukraine LLC;

• Володимир Робочий, керівник філії Schlumberger Україна;

• Геннадій Кобаль, директор компанії ExPro Consulting.

• Ольга Белькова, народний депутат VII-IX скликань, член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

• Юлія Боржемська, менеджер з регуляторних питань ДТЕК "Нафтогаз".

Запрошені до участі в обговоренні провідні експерти з цієї теми, а саме: представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, профільних комітетів Верховної Ради, а також представники газовидобувних і нафтосервісних компаній.

Дискусійна панель відбудеться 14 листопада о 17:00 в СEO Club Ukraine, Бутишев провулок, 23. Початок реєстрації на місці проведення о 16:30.

Попередня реєстрація на захід за посиланням на сайті dsnews.ua до 13 листопада включно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"