Чотири "великі пророцтва" Ілларіонова

Якщо екс-радник Путіна нас "обміняв" на Сирію та Іран, отже не все так в України і погано

Політичний оглядач, журналіст відділу «Влада»
Чотири "великі пророцтва" Ілларіонова…

У зв'язку з панікою та апокаліптичними настроями, які панують в соцмережах після ухвалення змін до Конституції "під диктовку" Нуланд, яка "обміняла" Україну на Іран, про що повідомив "експерт" Андрій Ілларіонов, depo.ua зробив невеличку підбірку "глибокодумних" прогнозів російського експерта. Прогнозів, які не відповідали дійсності, а у низці випадків викликали безпідставні панічні настрої. Якби сценарії, озвучені Ілларіоновим справджувалися хоча б на половину, України вже б не було на мапі світу

Чотири "великі пророцтва" Ілларіонова - фото 1

Про неминучий дефолт (січень 2015):

"При бюджетному дефіциті, затвердженому Верховною Радою, з урахуванням дефіциту бюджету "Нафтогазу" і витратних статей, що не увійшли до бюджету-2015, свої останні міжнародні резерви України витратить в лютому 2015 року. У цьому випадку наступ дефолту буде відкладено лише на кілька тижнів ... Наприкінці січня Росія може зажадати виплатити борг у три мільярди доларів. Якщо Україна відмовиться, то це означатиме оголошення дефолту"

Чотири "великі пророцтва" Ілларіонова - фото 2

Напад Путіна №1 (листопад 2014)

"Володимир Путін опинився в глухому куті, адже він не може постійно утримувати російські війська на сході України, не віддаючи їм ні наказу рухатися вперед, ні на вихід з України. Він повинен віддати один з цих наказів. І зробити це Путін повинен протягом дуже короткого терміну: від декількох днів до одного-двох тижнів"

Чотири "великі пророцтва" Ілларіонова - фото 3

Напад Путіна №2 (березень 2015)

Березень 2015: "Наступ буде, але поки я точно не можу сказати, коли. Моє відчуття, що основний удар буде, швидше за все, через кілька днів. Можливо, через тиждень. Це піде по наростаючій, але основні бойові дії розгорнуться, очевидно, в середині місяця. Основний удар, думаю, буде, швидше за все, не на Маріуполь, а в обхід, але все ж з метою захоплення Маріуполя. Тобто вони спробують зробити Маріупольський котел"

Чотири "великі пророцтва" Ілларіонова - фото 4

Зростання російської економіки (січень 2015)

"Єдина криза, наявна за підсумками 2014 року, - це валютний. Ніяких інших криз - інфляційного, бюджетного, боргового, фінансового, банківського, торговельного, промислового, загальноекономічного - в даний час немає. Коливання практично всіх скільки-небудь значущих економічних індикаторів до теперішнього часу не виходять за межі, які вважаються кризовими або критичними. Російська промисловість, яка перебувала протягом попередніх двох років в циклі "стагнація-рецесія-стагнація", в останні три місяці (вересень, жовтень, листопад) відчуває очевидне пожвавлення, що прискорюється з кожним місяцем"

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"