"Укроп" Коломойського вкрав логотип, але швидко домовився з художником (ФОТО)

Художник і дизайнер Андрій Єрмоленко, який звинуватив партію мільярдера Ігоря Коломойського у крадіжці логотипу для партії "Укроп", заявив про залагодження конфлікту
Depo.Влада
24 червня 2015 19:10
ФОТО: depo.ua
"Укроп" Коломойського вкрав логотип, але швидко домовився з художником (ФОТО)
"Укроп" Коломойського вкрав логотип, але швидко домовився з художником (ФОТО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланям на "Українську правду".

Ще тиждень тому Андрій Єрмоленко у своїх постах у соцмережі Facebook обурювався, що розроблений ним дизайн "Укропу" використано без його дозволу у символіці нової партії. Зокрема, намети з зображеннями укропу з'явились у Чернігівській області, де на місцевих виборах балотується колишній перший заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан.

"В іншій країні, я був би вже заможною людиною, а в нашій відчуваю себе обікраним лохом!", - написав Єрмеоленко тоді.

Водночас, вже за кілька днів стало відомо, що конфлікт вичерпаний.

"Пропоную всім злостивцям, які протягом двох тижнів посилено лили бруд "про крадіжки логотипу" негайно принести свої вибачення", - написав на своїй сторінці у Facebook нардеп Борис Філатов.

У коментарі виданню Ємроленко підтвердив, що помирилвся з партією "Укроп".

"Я буду співпрацювати по розробці і дизайну з "Укропом" і гроші, які я там зароблю, я віддаватиму на доброчинність - на дитячий будинок мого товариша", - сказав Андрій Єрмоленко.

Відтак нинішній логотип "Укроп", з яким ходять бійці на передовій, буде змінений і вже змінений, щоб використовуватись політичною партією "Укроп". Відповідні зміни Ємроленко розробить "впродовж тижня".

"Ми підписали угоду про співпрацю. У ній зазначено, що я маю переробити логотип. Так, я надав їм можливість використовувати логотип з урахуванням того, що я маю його переробити", - сказав художник.

Він не зміг назвати суму, яка в результаті цієї співпраці буде передана дитячому будинку, додавши, що "поки що мені заплатили 1 гривню".

Єрмоленко також заперечив будь-який тиск на нього.

Нагадаємо, що днями в Міністерстві юстиції України зареєстрована нова політична партія "Українське об'єднання патріотів - Укроп".